Fundacja prowadzi działania skierowane do dzieci i młodzieży z krajów, w których trwają konflikty. Działania te są celowane w umożliwienie im zdobycia jak najlepszej edukacji i poczucia godności i sprawczości.

Fundacja opłaca edukację piątce dzieci z Autonomii Palestyńskiej, umożliwiając zarówno dziewczętom, jak i chłopcom zdobycie wykształcenia nie tylko ogólnego, ale również zawodowego. W ogarniętej konfliktem Palestynie kluczowe jest robienie czego tylko się da na rzecz tamtejszej młodzieży, aby choć trochę umożliwić im normalny start w dorosłe życie.

Fundacja ma na uwadze równość płci, więc wspiera tak dziewczęta, jak i chłopców.

Poprzez finansowanie edukacji dla pięciorga dzieci w Palestynie, fundacja wyraża solidarność z lokalną społecznością, wspierając nie tylko rozwój intelektualny, ale również budując fundament dla przyszłego zaangażowania społecznego i zawodowego tych młodych ludzi. To działanie nie tylko przyczynia się do poprawy jakości życia pięciorga dzieci, ale także stanowi ważny krok w kierunku tworzenia równych szans na rozwój i edukację dla wszystkich, niezależnie od trudnych warunków panujących w regionie.